Tutaj jesteś: Strona główna Jak działa locavi.pl

Jak działa locavi.pl

Locavi.pl jest miejscem, gdzie każdy może wynaję…ę‡, lub zaoferowaę‡ do wynajmu niemalże wszystko. Locavi łę…czy oferuję…cych i wynajmuję…cych, czynię…c wynajem przez internet prostszym.
Jest to serwis dla osób, które chcę… wynaję…ę‡ samochód, narzę™dzia, sprzę™t komputerowy czy inne przedmioty. Jest to również świetne miejsce dla tych, którzy taki sprzę™t posiadaję…, i chcę… go wynaję…ę‡ innym.

Dla oferuję…cych przedmioty do wynajmu

Jeśli masz wypożyczalnię™ samochodów lub innych sprzę™tów, posiadasz domek letniskowy i chcesz na nim zarabiaę‡, czy masz jakiś inny sprzę™t do wynaję™cia to świetnie trafiłeś. Umieśę‡ swoję… ofertę™ w serwisie locavi.pl a zainteresowani najmem bę™dę… mogli bez trudu odnaleźę‡ Twoję… ofertę™.
Wystawianie oferty jest proste, zajmie ci nie wię™cej niż kilkanaście minut, a dzię™ki temu dotrzesz ze swoję… ofertę… do tysię™cy ludzi odwiedzaję…cych serwis locavi.pl.
Jeśli chcesz dowiedzieę‡ się™ wię™cej o wystawianiu oferty przeczytaj jak wystawię‡ ofertę™ .

Dla wynajmuję…cych

Wszystkie przedmioty dodane przez oferuję…cych sę… dostę™pne w serwisie. Aby do nich dotrzeę‡ można użyę‡ wyszukiwarki, lub wybraę‡ kategorię™ z menu po lewej stronie (na stronie głównej). Jeśli jesteś zainteresowane wynajmem to masz dostę™p do ofert wielu firm z całej Polski. Dzię™ki temu masz wybór. Możesz w jednym miejscu porównaę‡ wiele ofert by wybraę‡ tę…, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.
Tylko locavi.pl daje Ci taki wybór!
Przeczytaj jak odszukaę‡ odpowiednię… ofertę™ jeśli jesteś zainteresowany wynajmem.