Tutaj jesteś: Strona główna Jak się™ zarejestrowaę‡

Jak się™ zarejestrowaę‡

Aby założyę‡ konto w serwisie przejdź na stronę™ rejestracja. Odnośnik do tej strony masz też na górze strony.
Założyę‡ konto w serwisie może tylko osoba pełnoletnia.

Szybka rejestracja

Aby założyę‡ konto w serwisie locavi.pl nie musisz podaę‡ tylko swój adres email, oraz wybraę‡ sobie nazwę™ użytkownika i hasło. Na poczę…tku nie musisz podawaę‡ swoich danych osobowych – bę™dziesz mógł zrobię‡ to później. Jednak jeśli nie podasz swoich danych nie bę™dziesz mógł wystawiaę‡ ofert.
W formularzu szybkiej rejestracji musisz podaę‡:

  • Nazwę™ użytkownika – bę™dzie to twój identyfikator w serwisie. Możesz wybraę‡ dowolnę… nazwę™ składaję…cę… się™ z małych i dużych liter, cyfr oraz podkreślenia i myślnika. Nazwa użytkownika powinna byę‡ prosta do zapamię™tania.
  • Hasło – razem z nazwę… użytkownika bę™dzie stanowiło klucz do zalogowania się™ w serwisie, hasło musi posiadaę‡ przynajmniej 6 znaków. Dobre hasło składa się™ z małych i dużych, cyfr oraz innych znaków. Nie używaj hasła w stylu imię™ syna czy data urodzenia, ponieważ sę… one łatwe do odgadnię™cia. Jeśli ktoś odgadnie Twoje hasło bę™dzie mógł przeję…ę‡ Twoje konto.
  • Adres email – podaj swój adres email, najlepiej taki, z którego czę™sto korzystasz. Na ten adres dostaniesz maila z linkiem do aktywacji konta, a później bę™dziesz na niego dostawał informacje dotyczę…ce Twoich ofert. Serwis locavi.pl nie bę™dzie wysyłał informacji niezwię…zanych z Twoimi działaniami w serwisie, nie udostę™pnia również Twoich danych podmiotom trzecim.

Aktywacja konta

Po założeniu konto jest nieaktywne – nie można się™ jeszcze na nie zalogowaę‡. Najpierw musisz odebraę‡ pocztę™, ponieważ na adres podany podczas rejestracji zostanie wysłany mail ze specjalnym linkiem aktywuję…cym. Po kliknię™ciu na ten link twoje konto zostanie aktywowane.
Od tego momentu możesz korzystaę‡ z serwisu locavi.pl

Podanie danych osobowych

Jeśli chcesz wystawię‡ ofertę™ musisz podaę‡ swoje pełne dane osobowe. W tym celu przejdź na stronę™ uzupełnienie danych .

Nastę™pnie uzupełnij formularz pełnej rejestracji. Jeśli zrobisz błę…d w jakimś polu zostaniesz poproszony o jego poprawienie.
Wszystkie swoje dane osobowe bę™dziesz mógł zmienię‡ w panelu użytkownika.

Po wypełnieniu formularza kliknij przycisk “Dalej” – jeśli formularz nie zawiera błę™dów Twoje dane zostanę… zapisane, a konto zyska pełnę… funkcjonalnośę‡.