Tutaj jesteś: Strona główna Agencje, Zespoły i Osoby Agencje Reklamy Reklama mobilna

Do moderacji

Reklama mobilna

WYSTAWIAJĄCY

your-way (0)
Inne oferty wypożyczającego
Warszawa

Zaloguj się by zobaczyć dane kontaktowe.
Jeśli nie masz konta załóż je, zajmie Ci to zaledwie kilkadziesiąt sekund!

INNE   INFORMACJE

Sposób zapłaty

Po

OPIS WYPOŻYCZANEGO PRZEDMIOTU

Your-Way jest firmą która powstała, aby stworzyć alternatywę dla tradycyjnych form reklamy oraz uatrakcyjnić eventy, wykorzystując do tego pojazdy Segway. Your-Way skupia w swoim zespole młodych, pełnych pasji specjalistów.
Zakres naszej działalności obejmuje wynajem Segway na eventy jako formę aktywnego wypoczynku w gronie przyjaciół, rodziny bądź integracji pracowników firmy. Wykorzystywanie urządzeń Segway sprawdza się również podczas organizacji kampanii reklamowych. Oferujemy Państwu pełen zakres usług obejmujący wynajem, dowóz maszyn Segway, instruktaż, obsługę hostess oraz zaprojektowanie i wykonanie plansz reklamowych, a wszystko to w sposób profesjonalny, jak i w najniższej cenie.

W swych działaniach wykorzystujemy pojazdy typu Segway z uwagi na ich szeroki wachlarz zastosowań. Segway jest doskonałym uzupełnieniem klasycznych kampanii ulotkowych, samplingowych oraz outdoorowych. Segway to niespotykany środek transportu, który jeszcze długo będzie skupiał na sobie wzrok przechodniów, dzięki czemu ma przewagę nad innymi nośnikami reklamy.

Swoim zaufaniem obdarzyło nas wiele agencji reklamowych oraz eventowych zarówno z kapitałem krajowym, jak i zagranicznym. Współpracując z nami włączyły one na stałe do swojej oferty organizację kampanii z wykorzystaniem pojazdów Segway.

CENY   WYNAJMU

  1 godzina 120 zł
  1 dzień 500 zł

OKREŚLENIE   CZASU   WYNAJMU

Aby zobaczyć czas dostępności oferty musisz mieć włączoną obsługę JavaScript w przeglądarce.
Włącz obsługę JavaScript i odśwież stronę.