Tutaj jesteś: Strona główna Sport i Turystyka Turystyka Wycieczki, wczasy Polska Pomorze pokoje gościnne

Do moderacji

pokoje gościnne

WYSTAWIAJĄCY

EKOCAMP (0)
Inne oferty wypożyczającego
Dziwnów

Zaloguj się by zobaczyć dane kontaktowe.
Jeśli nie masz konta załóż je, zajmie Ci to zaledwie kilkadziesiąt sekund!

INNE   INFORMACJE

Sposób zapłaty

Przed
Po

OPIS WYPOŻYCZANEGO PRZEDMIOTU

Zapraszamy (ponownie, po rocznej przerwie!!) na przepiękne, zadbane, pełne zieleni pole namiotowe, na którym znajdą Państwo rodzinną atmosferę, spokój oraz w bezpośrednim sąsiedztwie doskonałe, najlepsze w Dziwnowie miejsca do wędkowania (3 akweny wodne, możliwość wynajęcia sprzętu pływającego). Dla tych co to nie odróżniają kija od wędki, możliwość zakupu świeżej ryby od rybaka w pobliskim porcie.

Kemping położony jest na uboczu (co gwarantuje całodobową ciszę), a jednocześnie blisko centrum. Ograniczony ruch samochodowy – strefa zamieszkania. Wczesnym rankiem mogą Państwa zbudzić odgłosy, kilkunastu gatunków śpiewających ptaków. Cierpliwi mogą zostać nagrodzeni widokiem polujących kormoranów a nawet widokiem pływającego w rzece bobra !!!

Dysponujemy również 1,2,3,4 osobowymi pokojami gościnnymi o standarcie turystycznym, w parterowym murowanym budynku, z wydzielonymi w środkowej części sanitariatami oraz aneksem kuchennym. Pokoje wyposażone są w tapczaniki jednoosobowe lub tapczanik i wersalkę, szafę, stół + krzesła lub ławę + pufy. Wzdłóż budynku od strony południowej rosną róże a na parapetach surfinie.

Obiekt jest ogrodzony, strzeżony, parking na terenie, położony nad rzeką Dziwną, widok na największy w Polsce, podnoszony co godzinę most zwodzony – dla wypływających w morze wycieczkowych żaglowców, niecałe 5 minut (a biegusiem 2 minuty) od bardzo szerokiej piaszczystej, płaskiej plaży, na które prowadzi, poprzez zadrzewione wydmy, łagodnie pochylone, wyłożone polbrukiem wejście !!! Jedyne takie w Dziwnowie !!! Żadnych schodów, można wózkiem lub rowerem dojechać na samą plażę !!! Po drodze na plażę, czynny do późnych godzin wieczornych, sklep spożywczy, prywatne stołówki.

Posiadamy plac zabaw dla Waszych milusińskich. Przyjmujemy także zwierzęta.

Serdecznie zapraszamy:))))

WIADOMOŚĆ Z OSTATNIEJ CHWILI !!!!!

Dziwnowska plaża znalazła się w rankingu 10 najczystszych polskich plaż – raport komisji europejskiej !!!!!!

CENY   WYNAJMU

  1 dzien 20 zł

OKREŚLENIE   CZASU   WYNAJMU

Aby zobaczyć czas dostępności oferty musisz mieć włączoną obsługę JavaScript w przeglądarce.
Włącz obsługę JavaScript i odśwież stronę.