Tutaj jesteś: Strona główna Sport i Turystyka Sporty wodne Kitesurfing Kitesurfing - kursy, szkolenia, imprezy...

Do moderacji

Kitesurfing - kursy, szkolenia, imprezy...

WYSTAWIAJĄCY

yanosik (0)
Inne oferty wypożyczającego
Żnin

Zaloguj się by zobaczyć dane kontaktowe.
Jeśli nie masz konta załóż je, zajmie Ci to zaledwie kilkadziesiąt sekund!

INNE   INFORMACJE

Sposób zapłaty

Do uzgodnienia

OPIS WYPOŻYCZANEGO PRZEDMIOTU

Żnin – jez Duże !!!
Właśnie tu stworzyliśmy Szkołę Kitesurfingu SurfandKite.pl.
Kitesurfing, Snowkiting i wszystko co związane z latawcami od lat jest naszą pasją. Jez Duże daje nam doskonałe warunki do nauki kitesurfingu. Warunkiem jest tylko odpowiednie zorganizowanie procesu dydaktycznego, wraz z odpowiednim doborem rodzaju ćwiczeń, wyboru miejsca i sprzętu, do posiadanych aktualnie umiejętności. To właśnie może Wam zapewnić nasza szkoła!!!
Duża płycizna w strefie brzegowej, sięgająca 100-150 m od brzegu, w zależności od pory roku i stanu wody, jest niezaprzeczalną zaletą naszego akwenu. Dzięki temu można uczyć się podstaw kitesurfingu w bezpiecznej odległości od brzegu, by po niedługim czasie szkolenia „stanąć na desce”i wejść w swój wymarzony, pierwszy ślizg kitesurfingowy !!!

Jeśli mieszkasz w takich miastach, jak: Poznań, Bydgoszcz, Gniezno, Inowrocław, Toruń, lub w ich pobliżu, to Żnin będzie dla Ciebie doskonałą bazą do nauki. Do nas możesz dojechać “na prognozę” dokładnie wtedy, kiedy wieje, i stawiać pierwsze kroki z latawcem i na desce!!!
Również dla mieszkańców Śląska Żnin jawi się atrakcyjnie, głównie ze względu na odległość (połowa drogi nad morze), niższych jak nad polskim morzem cenach oraz wielu atrakcjach naszego regionu!!!
Nasza oferta: – Kursy KitesurfinguKursy Snowkitingu(zimą)Oferta “Odjechany Weekend” – imprezy towarzyskie nad wodą – imprezy integracyjne – wake…
a także możliwość wypożyczenia sprzętu dla osób które ukończyły szkolenie. Prowadzimy także sprzedaż sprzętu i akcesoriów kitesurfingowych, wraz z wcześniejszą możliwością przetestowania.

Więcej informacji i pełna oferta na naszej stronie: www.SurfandKite.pl

Zapraszamy !!!

CENY   WYNAJMU

  1 godzina 80 zł
  1 dzień 0 zł

OKREŚLENIE   CZASU   WYNAJMU

Aby zobaczyć czas dostępności oferty musisz mieć włączoną obsługę JavaScript w przeglądarce.
Włącz obsługę JavaScript i odśwież stronę.